Dormeo Paplón Siena 140x200

140 x 200 cm

• Mäkký, teplý, ľahký a vcelku prijemny

Nemam

• , zakúpené v Dormeo

Paplón som si objednala na základe toho že už dva také doma máme asi 8 rokov,tak som objednala tie isté s nadšením a radostou ,že budeme mať dobre paplóny ale keď mi prišiel balík a jeden som rozbalila tak som bola veľmi sklamaná,paplón veľmi tenký a povrch klzký paplóny som poslala späť,veľmi som sklamaná z Dormeo už to nieje to čo to bývalo

• Som spokojna

Rozmery
140 x 200 cm

Prikrývka Dormeo Siena je ideálna pre všetkých, ktorí majú dobre izolované domy, alebo pociťujú prílišné teplo počas noci, hlavne v letných mesiacoch. S touto šikovnou prikrývkou sa budete cítiť sviežo a pohodlne. Prikývka Siena prešla hypoalergénnym testom.

• Mäkký, teplý, ľahký a vcelku prijemny

Nemam

• Som spokojna
  • , zakúpené v Dormeo

Produkt v popise trochu nadhodnotený. Zatiaľ je nový, ok, uvidím po dlhším používaní.

• Kvalita

Super..

• Jemny makky

• zatial som nevyskusal
    • zatial som nevyskusal

Vyborny paplon :-)

• , zakúpené v Dormeo

• paplón je vhodný skôr na zimu, ako na leto