Termop paplón Luxus páperový Biela 220x240

Prikrývka (paplón)  Lux Ide o výrobok tej NAJVYŠŠEJ kvality z našej dielne. 900g je 100% husacieho páperia. Táto kvalita prikrývke zaručuje vysokú hrejivosť. Kvalita a lesk...
259 €
Doprava 4 €,Do 3 dní
Doporučená ponuka Termop

Do 3 dní • 1 variant4 €100 % • 558 recenziíĎalšie informácie

biele

• , zakúpené v Termop

Objednali sme si paplón 240x220 100% páperie. Je fantastický. Manžel je chladný odchov, bála som sa ,že mu bude teplo. Nevie si ho vynachváliť. Paplón si drží skvelú klímu.
    Cena verzus kvalita, bezkonkurenčná. V iných obchodoch veľmi drahé.Dokonca ak by som si dala ušiť a dodala vlastné perie, vyšlo by ma to drahšie. Určite odporúčam 100% páperie. Ľahký a nie sú tam tie tvrdé kúsky z pierok. Kúpim určite aj deťom. Je to naturálne spanie

• Teply
    • Lahky, 100% paperie, 1,8 kg pri 220x240cm
    • Trochu susti

Paplon dosiel neskutocne rychlo, za 2 dni od objednavky. Je teply, ale clovek sa pod nim nepoti. Na zimu bude urcite vyborny. Kedze je ale tento paplon dost nadychany a pomerne vysoky, myslim ze v lete vhodny nebude. Vo velkom rozmere 220x240 cm nebola moznost letnej verzie. Celkovo, pomer kvalita cena vynikajuci, nic lepsie som nenasla. Ak bude neskor k dispozicii aj letna verzia pri velkom rozmere, urcite nad nou porozmyslame.

• , zakúpené v Termop

Slovenska super kvalita za rozumnu cenu.

biele

Prikrývka (paplón)  Lux

Ide o výrobok tej NAJVYŠŠEJ kvality z našej dielne. 900g je 100% husacieho páperia. Táto kvalita prikrývke zaručuje vysokú hrejivosť. Kvalita a lesk spracovania látky, ho zaradzuje do kategórie Luxusných prikrývok.

Pokrývka je spracovaná podľa EU noriem a sterilizovaná pri 130°C, čo jej zaručuje vysokú hygienickú nezávadnosť.

Tento výrobok sa môže prať pri teplote do 60°C.

Ide o prírodný produkt, kde, husací páper a bavlna zaručujú vysokú znášanlivosť.

• Teply
    • Lahky, 100% paperie, 1,8 kg pri 220x240cm
    • Trochu susti

• , zakúpené v Termop

Slovenska super kvalita za rozumnu cenu.

• Ľahký
    • Obávala som sa, že bude až moc teplo pod ním ale je perfektný!